“Do ta rrahësh ndonjë ditë të shkretin”, Arbër Hajdari ironizon me lidhjen e Bardhit dhe Sarës

Dasma e improvizuar brenda shtëpisë së BBVA, krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve.

Meritoni dhe Ilnisa, të zgjedhur si çifti që do celebrohej, vendosën që të mos ftonin Sarën dhe Vesën në këtë festë. Kjo preku Sarën, e cila u shfaq edhe duke qarë. Këtë episod, opinionisti Arbër Hajdari e cilësoi si aktrim dhe dramë, koment që shkaktoi debat mes tyre.

“Kemi parë banorë që na bënë skena alla telenovela indiane, na bëri ‘Bidain’ aty brenda me të qara pse nuk u ftuan në dasmë”- tha Arbër Hajdari.

“Nuk më vjen mirë për pjesën që gjatë kësaj situate unë kam dalë si një vajzë e vogël që kam dashur vëmendje dhe që kam luftuar për vëmendje. Unë jam sjellë shumë mirë, jam prekur shumë nga kjo ngjarje. Ajo e Prime-it është në lidhje me diçka që Bardhi e ka thënë një ditë para dasmës. Unë dhe Bardhi patëm nëj bisedë ku më tha “paske patur të drejtë, këta njerëz kështu e duan. Unë tani do të filloj të luaj dhe do të mbështes qëllimin tënd”.

“Një ditë më pas ndodhi kjo. Pjesa e prime-it është pse nëse nise të luash, tani ti bën këtë. Ai i dha vëmendje dikujt me të cilin unë isha zënë një ditë më parë.”- tha Sara.

“E shëmtuar është ajo që bën ti Sara. Bëre gjithë atë dramë atje, gjithë atë thriller. Tregohu pak më e thjeshtë, ta them për të mirë sepse dukesh shumë arrogante. Ti mendon se të gjithë njerëzit janë budallenj dhe do të të të besojmë ty që nuk ishte dramë ajo. Pashë Zotin, do ta rrahësh ndonjë ditë atë të shkretin”- tha Arbër Hajdari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu