Donaldi shfaqet i veshur me bluzën e Borës dhe konfirmon përfundimisht ribashkimin

Prej muajsh, po përflitet për një rikthim mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Ndonëse, asnjëri nuk e ka pranuar publikisht, detajet kanë treguar të kundëtën. Mirëpo, duket se një foto e fundit ka vendosur pikën mbi i. Pra, çifti jo vetëm që janë bashkë, por nuk ngurojnë të japin sinjale publikisht.

Mbrëmjen e së premtes, Donaldi është shfaqur në emisionin e tij me një bluzë sportive, të cilën më herët ja kemi parë të veshur Borës.

Ky detaj ka konfirmuar edhe një herë se dyshja e famshme janë me njëri-tjetrin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu