Dorëzohet Bora, publikon më në fund foto me Donaldin

Pasi Beatrix Ramosaj ironizoi ish të dashurin e saj, Donald Veshaj dhe Bora Zemanin, ka ardhur një reagim nga kjo e fundit. Këngëtarja publikoi disa foto nga Sunny Hill Festival, përmes të cilave ironizoi dyshen duke thënë se vlenin shumë pak. “2 euro”, shkroi ajo menjëherë pasi Semi Jaupaj publikoi një foto me Borën dhe Donaldin.

Ndërkohë, Bora ka publikuar fotografitë e para nga Sunny Hill, në njërën prej të cilave vihet re dhe Donaldi.

Mirëpo, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte mbishkrimi: “Qiqra in Hell”. Të jetë kjo një përgjigje ndaj Beatrix Ramosaj?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu