Drejt një bashkëjetese? Sara dhe Bardhi shfaqen krah njëri-tjetrit (VIDEO)

Raporti i Sarës me Bardhin pas daljes nga BBV3 është ndër më të komentuarit. Por mesa duket dyshja i kanë sqaruar të gjitha keqkuptimet dhe aludimet që u bënë në rrjet lidhur me menaxherin e Bardhit.

Sara ka postuar një video ku shihet ajo duke thërritur Bardhin për të fjetur, ndërkohë që ai po sheh futboll. Në mbishkrimin e Instastory-t ajo shkruan:

“Unë thoja pse s’po vinte të shtrihej zotëria”

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu