“Dua edhe unë një burrë”, Egla shpreh pëlqimin e saj në BBV

Së fundmi, tema e diskutimit për Bardhin, Sarën dhe Eglën ka qenë rreth raportit të Silvit me Erjolën. Ishte aktorja ajo që tregoi si fillim se Silvi ia ka shprehur hapur asaj se ka pëlqim për Eriolën, por që do t’ia lërë kohës.

Ndërsa më pas, aktorja i tregon Sarës dhe Bardhit se edhe ajo dëshiron të ketë një burrë në “Big Brother”.

Egla: I thashë të pëlqen vërtetë Erjola? Po tha, avash-avash ta shohim si do ecë.qW

Bardhi: Ishalla e kanë qëllimin e pastër dhe bëhen bashkë nëse është e vërtetë.

Egla: Dua edhe unë një burrë këtu.

Sara: Egla si e do?


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu