Duket se djali dhe e dashura e CR7 nuk janë kënaqur aspak me prezantimin e portugezit te Al-Nasr

Të martën, Al-Nasr e prezantoi Cristiano-n në mënyrë madhështore. Ronaldo buzëqeshi gjithë mbrëmjen, por familja e tij jo. Këtu, Cristiano Jr. dukej i trishtuar, ndërsa babai përqafon fëmijët e tjerë.

Gjatë prezantimit në fushë, Cristiano po fliste me prezantuesen, hidhini një sy Georginës.

Cristiano i kënaqur shtyn një fjalim në mikrofon, dhe Georgina dhe djali i saj qëndrojnë në këmbë, duke mos kuptuar pse erdhën këtu. Të gjithë kanë një fytyrë të lumtur, por Ronaldo Jr as që përpiqet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu