Duket shumë më i ri, por s’do të besoni sa vite mbush sot ‘Faruku’ (FOTO)

Ozcan Deniz është një prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke.

Suksesi i tij vazhdoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar po bëhet gjithnjë e më i njohur me rolin e ‘Farukut’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell Billbordi.net

Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private.

Sot, ai feston ditëlindjen dhe ndonëse duket shumë më i ri ‘Faruk’ mbush 47 vite.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu