‘E dëgjon veten kur flet’: Balina Bodinaku revoltohet me Arbrin

Debatet dhe diskutimet në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ sjellin shpesh edhe konfuzime dhe mosmarëveshje me opinionistët.

Banorët janë shprehur disaherë ndaj këtyre të fundit se nuk janë të qartë me dinamikat që krijohen në shtëpi, por në spektaklin e djeshëm Arbri ka reaguar duke thënë se ata gjejnë kohë të shohin aq sa munden nga loja që ata bëjnë dhe situatat që krijojnë e më pas i komentojnë ato.

Një reagim ka ardhur edhe nga Balina gjatë mbrëmjes së djeshme lidhur me komentet që Arbri ka dhënë për banorët në debatet e ndryshme mes tyre. Duket se ish-opinionistes nuk u janë dukur me vend opinionet që ai ka dhënë dhe i ka komentuar kështu:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu