“E gjithë Maqedonia ishte e sëmurë mbrëmë”, Blendi Hodai: U desh të shpallej gjendje e jashtëzakonshme

Publikimi i rezultateve gjatë mbrëmjes së jashtëzakonshme, për aktivistin Bendi Hodai është qesharake dhe tha se Organizata Botërore e Shëndetit u desh të shpallte zonë endemike Maqedoninë e Veriut.

“Ishte qesharake do të thoja se luftonin aq shumë se kush do ta mbizotërojë PR në rrjetet sociale, të ju tregojnë qytetarëve se kush ka më shumë vota tek qytetarët që kanë votuar me kusht. Kishte shumë përfaqësues të partive politike që mendonin se at rezultate ishin reale”, tha Hodai.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu