E njihni? Personi në foto është një ndër yjet më të njohur të ekranit

Personi që shihni në foto sot është një ndër yjet më të komentuar të ekranit. Bëhet fjalë për Beatrix Ramosaj, e cila ka qenë në qendër të vëmendjes përgjatë muajve të fundit. Këngëtarja është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit këtë imazh.

Kujtojmë që Beatrix ka qenë kryefjala e mediave që kur hyri brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ylli i muzikës u kryqëzua për raportin që krijoi me aktorin Donald Veshaj kur ishte brenda shtëpisë, me të cilin i dha fund lidhjes vetëm pak ditë pasi përfundoi formati.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu