E papritur, kjo banore e paralajmëron largimin nga shtëpia e BBV të premten me vetë dëshirë

Alba këtë javë është nominim pasi ka dalur më pak e preferuara nga publiku.

Por, ajo ka vendosur që edhe nëse do i shpëtoj këtij nominimi do të largohet me dëshirë nga shtëpia e BBV.

Në një bisedë me Bucin, Alba u shpreh e vendosur që do të dal të premten.

Ndryshe këtë javë në nominim janë: Alba, Albby, Lindita, Blerando dhe Santiana.

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu