E qeshura deri në lot! Nuk e keni parë kurrë Ronaldon kështu (VIDEO)

Futbollisti më i mirë portugez dhe një nga lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave, Cristiano Ronaldo, është në pritje të debutimit, ndërsa po kalon shumë mirë në Arabinë Saudite.

Al-Nasr u bë një klub i njohur globalisht brenda natës sepse solli në radhët e tij Cristiano Ronaldon, një futbollist i klasit botëror.

Ai do të duhet të presë debutimin e tij, i cili do të zhvillohet më 21 janar në ndeshjen e javës së 14-të të Ligës Profesionale të Arabisë Saudite kundër Al Itifaq.

Gjatë asaj kohe Ronaldo po kalon shumë mirë dhe këtë e dëshmon videoja që po qarkullon në rrjetet sociale.

Video:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 433 (@433)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu