E quajti “inteligjente”, Beatrix i përgjigjet Luizit me shpejtësinë e erës

“Inteligjente si Beatrix, besnike si Donaldi, e sinqertë si Monika dhe e drejtpërdrejtë si Arjola.” Këto “cilësi” duhet të plotësonte patjetër dikur femra ideale për Luiz Ejllin.

Gjatë një bisede me Bjordin ditën e sotme, këngëtari “thumboi” kështu disa nga ish-banorët e “Big Brother Vip” të edicionit të parë. E para që ka reagar nga personazhet e përmendura është Beatrix Ramosaj.

Këngëtarja ka ndarë si fillim një status Twitter-i i cili flet për bullizmin që dikur postoi në mbështetje të Luizit.

Pas kësaj Trixa ka postuar edhe një story ku shkruan:

“Faleminderit Luiz, e thënë prej teje e vlerësoj shumë. Edhe unë dua dikë që nuk gënjen dhe të sinqertë si ti.” Krahas kësaj përgjigjeje Ramosaj ka vendosur edhe hashtagun e bërë viral tashmë “me Luizin”.

E quajti “inteligjente”, Beatrix i përgjigjet Luizit me

Nga ana tjetër më herët gjatë ditës së sotme në një bisedë me Bjordin në “Big Brother Vip”, këngëtari Luiz Ejlli ka folur edhe për humbjen e të atit dy vite më parë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu