E zbulon Iliri, a është ky emri i vajzës së Arbanës?

Arbana Osmani dhe Edi janë me pushime në Bogë së bashku me djalin e tyre Diellin. Një koment i Ilir Shaqirit ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndërkohë balerini i ka komentuar: “Aria” dhe ka vendosur emojin e dy këmbëve që përdoren zakonisht për ardhjet në jetë të bebeve.

Kaq është dashur që të gjithë të mendojnë se Aria është emri që Arbana ka zgjedhur për vajzën që do vijë në jetë.

Ariado të thotë “këngë” ose “melodi” në italisht, gjë që nuk ka lidhje me fotot e Arbanës, edhe pse komenti mund edhe mos të ketë aspak lidhje me emrin e vajës së Arbanës. Pritet një reagim nga moderatorja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu