Ebru dhe Cedi shijojnë muajin e mjaltit në vendin ku nisi dashuria e tyre

Çifti i sapomartuar, Ebru Shahin dhe Çedi Osman po shijojnë muajin e mjaltit. Dyshja e famshme janë një tjetër çift që kanë preferuar të freskohen në ujrat e Çeshmes, vendin ku nisi edhe dashuria e tyre dhe ku ata kanë preferuar të kalojnë pjesën më të madhe të muajve të verës.

Aktorja, ditët e fundit ka ndryshuar edhe mbiemrin e llogarinë e saj në instagram.

Aktorja e njohur turke, Ebru Sahin dhe basketbollisti shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Cedi Osmani dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në Maqedoninë e Veriut muajin e kaluar.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu