Edi Rama sot feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush kryeministri

Ministrat dhe deputetët e Partisë Socialiste në Shqipëri kanë befasuar mëngjesin e kësaj të enjte kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama për 60-vjetorin e tij të lindjes.

I gjithë kabineti dhe deputetët kanë shkuar në ambientet e Kryeministrisë, ku i kanë bërë një festë surprizë Ramës.

Edi Rama feston këtë 4 korrik 60-vjetorin e lindjes.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu