Ekskluzive: Gruaja e parë i ndërroi jetë, Alban Hoxha shprehet për herë të parë për lidhjen e tij me Çiljeta Xhilagën

Portieri i njohur Alban Hoxha ka folur sot për raportin që ka me këngëtaren Çiljeta Xhilaga, por si gjithmonë, i rezervuar, pasi çifti nuk dëshiron që të ndajë detaje nga jeta personale me publikun.

Ja sa diferencë kanë në moshë Çiljeta dhe Albani! Teksa ishte i ftuar këtë mëngjes në ‘Wake Up’, Albani tha:

Kjo është një zgjedhje që nuk duam të bëjmë publike, janë gjëra personale. Kështu që nuk kemi çfarë ndajmë me publikun. Unë u zgjova i pari sot. Stërvitjen e kam herët në mëngjes, kështu që duhet të çohem herët, përveç asaj pjesës që nuk mund të ngrihesh në minutën e fundit dhe të shkosh në stërvitje”. I pyetur nëse është mashkulliqë i përgatit kafen e mëngjesit partneres, portieri tha:

Jo jo, deri të kafja jo. Unë çohem pi kafen te lagja, nuk bëj zhurmë kur çohem herët, që mos e bezdis”.

Çiljeta dhe Albani janë prej disa kohësh në një lidhje mes tyre, që herë pas here ka pasur dhe krizat e saj, por duket se tani marrëdhënia mes të dyve është bërë më serioze, dhe ata kanë nisur dhe jetesën së bashku, ndërsa planet për një fëmijë duket të jenë ende larg. A e keni ditur se Çiljeta dhe Albani kanë kaq vite diferencë?!


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu