Ende pa ardhur në jetë, Monika bën gjestin epik për djalin e Einxhel dhe Dagz

Aktorja e njohur, Monika Lubonja është gëzuar shumë pas lajmit se Einxhel dhe Dj Dagz do të bëhen prindër për herë të parë. Ajo ka gjetur një mënyrë tepër origjinale për të uruar çiftin. Monika ka bërë një lëshim nga një rrëshqitëse spektakolare në pishinë dhe këtë moment e ka ndarë në Instagram me ndjekësit.

“Një fluturim i çmendur për bebin tuaj”, ka shkruar aktorja krahas video.

Kujtojmë që Einxhel dhe Dagz do të bekohen me një djalë. Ata e zbuluan gjininë e bebushit përmes një feste të organizuar në Tiranë me familjarët, të afërmit dhe miqtë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu