Ermal Mamaqi paska shkuar në shtëpinë e Edi Ramës, çfarë i ra në sy?

Aktori Ermal Mamaqi ka treguar një detaj që i ka tërhequr vëmendje në një vizitë në shtëpinë e kryeministrit Edi Rama. I ftuar në emisionin “Glamour Zone”, Mamaqi tha se biblioteka e kreut të qeverisë ishte shumë e pasur por e çrregullt dhe për këtë nuk ka ngurruar ta kritikojë me nota humori.

Biseda

Cila ka qenë gjëja më e çuditshme që pe brenda shtëpisë së Edi Ramës?

Ermal Mamaqi: Libraria, ishte e çrregullt. Ishte e bukur, por ishte e çrregullt. Librat nuk ishin të vënë në vend të vet, por ishin në vende të ndryshme, në anën tjetër gjeje një mal me libra. Ishte si një instalacion artistik, si një skulpturë e një libri që lexohet dhe ka punë aty. tha ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu