Fahriye Evcen i kthehet punës, nuk do ta besoni si duket aktorja pas lindjes (FOTO)

Burak Ozçivit dhe Fahryie Evcen janë aktualisht një nga çiftet më të dashur për publikun dhe dy aktorët më të komentuar.

Çifti po jeton historinë e tyre të dashurisë dhe dy muaj më parë u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi vogëlushi të cilin ata e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Karan.

Çifti ka vendosur të mos e bëjë publike imazhin e vogëlushit por Fahriye i është kthyer punës së saj.

Aktorja ka publikuar disa foto të saja ku është bërë imazhi një firmë të njohur lentesh.

Në fotot e publikuara Fahriye duke shumë në formë dhe shumë ndryshe, kjo shkaku i lenteve të përdorura nga aktorja.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu