Fero dikur i këndonte Shën Valentinit, sot bën thirrje që të mos festohet

Reperi Feronim Shabani, i njohur si Fero dikur kishte hit në këngë për Shën Valentin.

Pasi është bërë musliman i devotshëm, reperi ka bërë thirrje që Shën Valentini, Dita e të Dashuruarve mos të festohet.

Ai ka thënë se kjo nuk është festë islame dhe nuk duhet të festohet në asnjë lloj forme.

“Për mu Shën Valentin veç një ditë me kanë është palidhje”, ishte refreni i këngës së Feros së kënduar pak vite më parë./Indeksonline


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu