Festa përrallore, vajza e Arjola Demirit feston 15 vjetorin ja si duket ajo (FOTO)

Aktorja Arjola Demiri pas daljes nga shtëpia më e madhe në Shqipëri, opinioni u fokusua shume te ajo dhe familja e saj pas dhurimit te një apartamenti.

Vajza e Arjola Demirit, Helga, feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 15 vjeç dhe aktorja i ka organizuar një festë përrallore mes miqsh.

“Shut up and kiss me (mbylle gojën dhe më puth)”, është slogani i festës, ku nuk kanë munguar tullumbacet, muzika dhe ushqimet e shumëllojshme.

Arjola i ka dedikuar dhe një urim të ndjerë Helgës, teksa ka publikuar një foto të saj. “Gëzuar ditëlindjen dritë e diellit. Faleminderit që je shoqja ime! Faleminderit që ekziston! Mami të adhuron”, ka shkruar ajo.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu