Festoi ditëlindjen, Rashel merr dhuratë makinën luksoze (FOTO)

Bukuroshja Rashel Kolaneci është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. Ditën e djeshme ajo ka festuar ditëlindjen e saj nga ku ka marrë urime dhe dhurata të shumta nga miqtë dhe të afërmit e saj.

Por ajo që na ka bërë më shumë përshtypje, është dhurata që ka marrë nga prindërit.

Përmes një postimi në “Instagram”, Rasheli ka treguar se mami dhe babi i kanë blerë një makinë shumë luksoze.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu