Feta Halimi dhe Ilir Xhaferi në mbështetje të Arben Taravarit

Lideri i Aleancës për Aleancën, Arben Taravari ka marrë mbështetjen e dy miqve të tij Ilir Xhaferit dhe Feta Halimi.

“Jam i lumtur që sot publikisht të kem mbështetjen e Ilir Xhaferit, djalin e mikut tim të paharruar dhe Udhëheqësit Tonë Shpirtëror dhe Ideologjik Arbën Xhaferi!

Po ashtu jam i lumtur që me ne është edhe Feta Halimi, miku besnik që nuk ndërron dhe nuk harron.
NDRYSHIMI FILLOI!”
, ka shkruar Taravari. /INA/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu