Flet Meda: Ja kam pa hajrin popullit, më bëri me shtëpi e makina milioner

Ekipi i emisionit “Shtepite e bukura te Kosoves”, vizitoj këngëtarin e njohur në një ambient të ngrohtë familjar. Në kuadër të shtëpisë, e cila ka rreth 650 metra katror janë tetë dhoma të fjetjes dhe pesë banjo.

Të cilat, secila në mënyrën e tyre janë të rregulluara deri në detajin e fundit.

Përveq shtëpisë, syrin ta kap edhe oborri, i cili është mjaftë i madh.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu