Flora Shabani, moderatorja e ekraneve shqiptare që i bën të gjithë për vete (FOTO)

Flora Shabani moderatorja e emisionit Pastel, e cila kishte kohë që ju mungoi në ekranet televizive, me rikthimin e saj solli një frymë moderimi emisionesh që i kishte munguar mediave tona, duke zhvilluar keshtu nje emision pasditeje i cili në çdo kohë na sjell biseda me temat më aktuale, shkruan InfoShqip.com

Ajo karrierën e saj televizive e nisi në një moshë tepër të re, duke qenë prezentuese e një numri të madh emisionesh, ku vlen të ceket suksesi i emisionit Pizzicato i cili ishte një nga më të ndjekurit në vendin tonë.

Falë përkushtimit të saj, bukurisë dhe stilit që e karakterizojnë atë, ajo arrin qe te percjellë pozitivitet dhe të mahnitë gjithë shikuesit me çdo paraqitje të sajën, duke bërë që emisioni i saj Pastel në Televizionin 21 të jetë nga më të ndjekurit e momentit, emision ky që sjellë gjithmonë aktualitetet më të fundit me të ftuar special.

Së fundmi vlen të përshëndetet guximi i saj dhe përkushtimi që po jep në maksimum në këtë periudhë të rrezikshme të krijuar nga virusi, e cila edhe përkunder situates vazhdon me emisionin e saj duke zhvilluar tema lidhur me këtë virus, i cili është duke u shpërndarë në masë të madhe në të gjithë vendet e botës.

Ajo karrieren e saj televizive e nisi ne nje moshe teper te re, duke qene prezentuese e nje numri te madh emisionesh, ku vlen te ceket suksesi i emisionit Pizzicato i cili ishte nje nga me te ndjekurit ne vendin tone./InfoShqip.com

FOTO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu