Fundoset jahti superluksoz në Mykonos (VIDEO)

Një jaht luksoz 40 metra është fundosur në Mykonos. Sipas raportimeve, anija i përket pronarit të anijes G.KAmpanis, e cila doli në breg për shkak të trajnimit të gabuar të ekuipazhit.

Jahti ka marrë shumë ujë dhe aktualisht po tërhiqet nga mjetet lundruese të rojës bregdetare.

Në vendngjarje ndodhet edhe zjarrfikësja për pompimin e ujit nga brenda jahtit.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu