Futbollistët e Dortmund pushojnë në “Green Coast”. E zbulon biznesmeni shqiptar

Kapiteni i Borussia Dortmund Emre Can dhe sulmuesi Karim Adeyemi kanë zgjedhur Shqipërinë për pushime.

Futbollistët e Dortmund po pushojnë në këto ditë të nxehta në Jug të Shqipërisë, në “Green Coast”.

Këtë e ka zbuluar binznesmeni Samir Mane i cili ka publikuar në rrjetet sociale foto dhe me dy futbollistët e njohur.

Biznesmeni thotë se nga koha e kaluar me futbollistët kuptoi që janë kampionë të vërtetë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu