Gafat e Alketës në emision, i zbërthehet këmisha gjatë spektaklit (FOTO)

Në transmetimet ‘live’ ndodhin incidente të papritura dhe një i tillë i ka ndodhur moderatores, Alketa Vejsiut teksa drejtonte ‘live’ emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Alketa ishte veshur me pantallona të bardha e një këmishë rozë.

Mirëpo gjatë transmetimit, kopsa e këmishës iu zbërthye, duke i treguar reçipetat siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu