Gentian Zenelaj surprizohet nga djali, ndan këtë moment pranë tij (FOTO)

Ditët e nxehta të gushtit, duket se aktori i njohur, Gentian Zenelaj po i kalon me familjen e tij.

Së fundmi ai ka ndarë një foto të djalit, i cili duket se ka pasion peshkimin dhe ka treguar se është habitur prej afësisë së tij.

“Danielzenelajj më surprizove sot”, ka shkruar Genti krah postimit ku shfaqet djali me peshkun e zënë në dorë.

Ky fakt i ka surprizuar dhe ndjekësit e Gentit teë cilët kanë lënë komente të ndryshme poshtë fotos.

Me siguri edhe vetë Zenelaj duhet të jetë shumë krenar për aftësitë e mëdha të djalit të tij të vogël.

 

View this post on Instagram

 

@danielzenelajj më surprizove sot .🤩🤩🤩🤩 @spearfishingalbaniateam

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on

data-full-width-responsive="true">

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu