Gjyshja i la porosi, prezantuesja Kiara Tito qan teka futet në ‘Big Brother’

Banorja e njëmbëdhjetë që i bashkohet shtëpisë së Big Brother Albania VIP 2 është Kiara Tito. Moderatorja 26 vjeç tregoi se tipari që pëlqen më shumë te vetja është durimi, ndërsa sinqeritetin e kërkon si bazë të çdo gjëje.

“Gjëja e parë që shoh te një djal është pamja e jashtme, dhëmbët dhe duart. Gjënë e fshehtë që nuk e kam thënë asnjëherë, nuk mund ta them tani para të gjithëve”, u shpreh Kiara gjatë klipit prezantues.

“Kjo është hera e parë që kam 24 orë, që nuk flas me asnjë familjar apo ndonjë nga miqtë e mi”,
tregoi Kiara pas hyrjes në skenën madhështore të Big Brother.

Produksioni i Big Brother Albania VIP 2 ka menduar që t’i tregojë një video nga gjyshja e saj, e cila e motivonte për qëndrimin në shtëpinë më të famshme. Në përfundim të videos, nuk munguan lotët nga Kiara Tito që iu bashkua më pas banorëve të tjerë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu