Gylsereni e Faruku dikur ishin të martuar, këto janë fotot nga dasma e tyre (FOTO)

Nurgul Yesilcay dhe Ozcan Deniz janë dy prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke.

Ata morën përherë rolet kryesore në filmat e serialet që kanë marrë pjesë, përcjell Billbordi.net

Ndonëse nuk e keni ditur, ata dikur ishin të martuar.

E në internet ende tani qarkullojnë fotot nga dasma e tyre.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu