Habit modelja dhe moderatorja shqiptare: Prej vitesh më sulmojnë demonët

Modelja Erjola Doçi ka shpërthyer në të qara brenda shtëpisë së Big Brother. Teksa bisedonte me banorët, ajo ka rrëfyer se ka vuajtur prej kohësh nga ankthi e se ndjente prezenca të tjera në shtëpi.

Ajo thotë se sulmohet nga demonët.

Erjola: Më demoralizon o Meri. Për shpirt të babait, isha ulur aty desh me ndali frymë

Meri Shehu: Unë kam ndjerë fantazma në shtëpi. E kapi fantazma këtë (për Erjolën)

Erjola: Gjithmonë o Juli duhet të më ndodhë diçka. Edhe dje ia kam dhënë dorën Ervinit që të më këndonte një sure.

Ma kanë nxirë jetën. Edhe natën shihja hije. Kush dreqin i bën këto gjëra ia kthen Zoti! Më ka ndodhur, nuk e di ti se çfarë kam kaluar unë se nuk e kam ndarë me njerëz.

Romeo: Mos u fikso me këto gjëra.

Erjola: Nuk fiksohem, ka vite ky muhabet. Edhe natën…Nuk fiksohem, se kam shkuar dhe jam parë në vend të mirë. Kam vuajtur unë nga ajo pjesë, çohesha me shenja në trup.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu