“Hajde tundu mos më rri, unazën tani”, Fifi “ultimatum” Adis Patushit, si reagoi ai

Fifi dhe Adis Patushi janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizz-it. Dyshja, të cilët u njohën pasi këngëtarja doli nga “Big Brother VIP”, nuk i kanë kursyer dedikimet romantike në rrjete sociale ndaj njëri-tjetrit por së fundmi, këngëtarja ka bërë një kërkesë publike ndaj tij.

Në një video në Instastory, këngëtarja shfaqet krah të dashurit dhe shkruan:

Të dua deri në vdekje edhe hajde tundu mos më rri… unazën tani!!”. Sigurisht që nuk mungoi një reagim nga Adisi, i cili teksa ka ripostuar videon, shkroi: “Unë e kam pas planifiku në jetën time ktë”- tha ajo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu