Hana tashmë është rritur saqë i jep dhe këshilla babi Mozzik-ut, reperi ndan momentin e ëmbël

Reperi i njohur, Mozzik është baba i një vajze, me të cilën ka treguar se ka një raport shumë të ngushtë. Reperi ndan shpeshherë momente me vogëlushen e tij, të cilën e ndan me ish parteren Loredana. Por tani Hana është rritur sa që i jep këshilla babait të saj.

Vera është një periudhë intensive për artistët, rrjedhimisht dhe për Mozzik. Në një situatë të tillë, atij i duhet të kujdeset për paraqitjen e jashtme. Për këtë gjë, atij i vjen në ndihmë dhe e bija. Këtë gjë e bëri vetë me dije reperi, duke postuar një foto në Instastory.

Ai ka publikuar një moment ku shihet në një videocall me vogëlushen, ku i tregonte bluzet që do të vishte. “Hana po më tregon çfarë me vesh në koncerte,” ka shkruar reperi krahas fotos duke e shoqëruar me disa emoji me zemra.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu