Hazani fton Faziletin edhe pas serialit, kështu përqafohen kur takohen (FOTO)

U bënë të njohura në serialin, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Deniz Baysal dhe Nazan Kesall janë dy aktore shumë të pëlqyera nga kinematografia turke, përcjell Billbordi.net

Ato në serial ishin nënë e bijë dhe duket se këto raporte të mira po i ruajnë edhe pas serialit.

Hazani madje edhe e ka ftuar të takohen edhe pas serialit ku nuk kanë hezituar të bëjnë foto të përqafuara.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu