Histori dashurie në “Dancing”, Elhaida Dani konfirmon lidhjen me balerinin e saj: Puthje pasiononte në skenë

Kengëtarja Elhaida Dani ka konfirmuar në natën gjysmëfinale të “Dancing with the stars”, lidhjen e dashurisë më balerinin e saj Ledian.

Gjatë kërcinimit të dytë, Elhaida dhe Lediani kanë shkëmbyyer puthje pasiononte mes tyre.

“Takimi i parë me Ledianin ishte vërtetë shumë emocionues, po dridhesha”, thotë Elhaida në një video dy minutëshe ku jane fiksuar momente nga provat mes tyre, por ku nuk mungonin përqafimet dhe puthjet e dy të dashuruarve.

Më pas gjatë valsit, ata arritën një moment kulminant duke shkëmbyer sërish një puthje pasiononte.

Në fund nuk munguan komentet pozitive dhe pikët maksimale.

Dalina: Ti ishe si balerinë.

Valbona: Dy shpirtra të bashkuar duhet të jenë bashkë. Kërcimi ishte i përsosur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu