Hoxha: Ky do ishte lajm i madh nga Ali Ahmeti

Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha ka komentuar lajmin e dhënë nga Ali Ahmeti, për kandidatin për president, Bujar Osmanin.

“Lajm i madh do të ishte Ali Ahmeti do t’ia konfiskon të vetes, familjes dhe funskionarëve miliardat. Me këto para t’a formonte një shoqatë humanitare për t’ju ndihmuar ish- ushtarëve të UÇK-së dhe nevojtarëve. Ky lajmi i Ali Ahmetit është për ta nënçmuar intelegjencës e votuesve”, është shprehur Hoxha. (INA)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu