I bie nga Kina, Luana Vjollca akuzon Donaldin dhe Romeon për kopjim të emisionit

Emisioni “Më lër të flas” nga Romeo dhe Donald Veshaj po përballet prej ditësh nga disa akuza, sipas të cilave skenat nga emisioni janë të kopjuara nga grupi italian “The Jackal”. Kjo u zbulua nga faqja “alo kam një pyetje” në Instagram.

Nga ana tjetër akuzat për kopjim i ka vazhduar dhe moderatorja Luana Vjollca, ndonëse jo drejtpërdrejtë. Portali në pronësi të saj “Afterparty.al” ka shkruar se vëllezërit Veshaj kanë kopjuar shumë nga lojrat e emisionit “Shiko Kush Luan”.

Në lajm kanë vendosur videot e lojërave të kopjuara nga emisioni i moderatores.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu