“I kam gjykuar prindërit padrejtësisht”, Vesa Luma shprehet krenare për të birin, ndan foton e ëmbël

Vesa Luma jeton prej vitesh në Zelandën e Re bashkë me partnerin e saj, Big Basta dhe djalin e tyre. Lian është rritur, ka nisur dhe shkollën dhe mami Vesa është shumë krenare për të. Ajo ka ndarë një foto së fundmi të të birit ku shprehet e lumtur për njohuritë që po merr i biri.

“Gjithmonë i kam gjyku (padrejtësisht) prindërit që postonin libreza apo certifikata të fëmijëve…por nuk paska krenari ma të madhe kur fëmija ta shpërblen çdo sekondë kohën e sakrificën”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos së të birit duke bërë detyrat.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu