I “zuri vendin” në Parlament, Grida Duma flet për herë të parë për Ori Nebijajn

Rrokada mes mes Partisë Demokratike dhe televizionit Top Channel, ku “shkëmbyen” Ori Nebiajn me Grida Dumën mori jo pak vëmendje muajt e fundit. Orin e kemi parë edhe më parë në politikë, por Grida Duma ishte për herë të parë në televizion si moderatore.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra”, Grida u pyet për Ori Nebiajn si politikane dhe “këshilla” e Dumës për zëvëneduesen e saj ishte kjo:

“Ori është hyrje e bukur. S’kam këshilla. Gjëja e fundit që bëj është moralistja. Uroj shumë që ta jetojë ajo vetë. Është eksperiencë shumë e rëndësishme.”-tha Duma.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu