Ia tregoi gishtin e mesit policit, maturanti nga Shkupi do të ftohet në stacion policor (VIDEO)

Video e postuar në Facebook, në të cilin shihet një maturant mbi një makinë, ka shkaktuar reagime të shumta në publik.

Maturanti i cili ia tregoi gishtin e mesit punonjësit të policisë me të dyja duart, do të ftohet në stacion policorë, thonë nga MPB.

Prej atje njoftuan se e kanë konfirmuar identitetin e maturantit dhe ndaj tij do të dorëzojnë kallëzime përkatëse.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu