“Ishte e gjitha skemë”, Nuk pranoi të celebronte Meritonin dhe Ilnisën, reagon Romeo

Në dasmën e improvizuar në shtëpi, Ilnisa dhe Meritoni u celebruan nga Graciano. Por ai nuk ishte i pari që iu dha kjo detyrë, pasi fillimisht ishte romeo i zgjehduri.

Megjithatë, ai hoqi dorë në moemnt të fundit. Për këtë, ai tha sot se mendon se dasma ishte skemë, prandaj nuk donte të bëhej pjesë e një gjëje jo të vërtetë.

“Kjo ishte e gjitha skemë Në momentin që unë ngre dorën për Bardhin sepse e ka qejf Sarën, pastaj shoh Meritonin që ka dëshirë dhe mendoj që Bardhi e ka bërë puthjen, le ta bëjë dhe shoku im. Pastaj shoh që kjo më përdoret. Nuk doja që të bëhesha pjesë dhe të thosha fjalë të shenjta për një skemë, për diçka që nuk kishte asgjë të vërtetë. Unë për këtë raport mendoj se Ilnisa dhe Meritoni pëlqehen.”- tha Romeo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu