Ja arsyeja pse Beniada nuk rri më në Shqipëri

Teksa familja e saj qëndron në Itali, Beniada është fokusuar më shumë në paraqitjet e saj mediale në Shqipëri. Duket se tanimë bukuroshja është mallëngjyer dhe nuk po qëndron dot pa ta dhe do t’ju bëjë një vizitë duke u nisur drejt qytetit ku ata ndodhen, Ravenna.

Këtë e ka bërë me dije vetë modelja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku krahas ka shkruar:

Edhe pak do nisem për Ravenna, më në fund. 4 muaj pa takuar familjen time!” shkroi Beniada.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu