Ja çfarë dhurate i bëri Bora Zemani shoqes së saj Rrezarta Shkurta

Bora Zemanì është kthyer në një nga emrat më të përfolur në show bìz. Kjo edhe për jetëm prìvate por edhe profesìonale.

Rìkthìmì me Donald Veshan u komentua gjìthandej. Madje thuhet se tashme do realìzojnë edhe një serìal në lìdhje me hìstorìnë e tyre të dashurìsë.

Por në anën tjetër Bora vazhdon të jetë aktìve me projektet me BZZ Kompanì. Së fundmì ì ka derguar një dhuratë shoqes së saj Rrezarta Shkurta.

Dhe është pìkërìsht me rrobat e kompanìnsë. Ku Rrezarta ndau një vìdeo me rrobat veshur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu