Ja si e thërret me përkëdhelje Taika Waititi në shqip Rita Orën

Vazhdon romanca mes këngëtares së njohur shqiptare Rita Ora dhe regjisorit amerikan Taika Waititi.

Çifti filloi lidhjen në mars 2021. Ata u fejuan në qershor të vitit 2022.

Por a e dini se si e thërret bashkëshorti Ritën me përkëdhelje?

Mesa duket fjala ‘zog’ regjisorit i ka pëlqyer shumë dhe në postimin e Ritës për Shën Valentin ai e ka kthyer paksa në anglisht epitetin dhe shkruan ‘Zoggy’.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu