Janë ndarë përfundimisht, zbulohet edhe arsyeja pse Besi dhe Xhensila i kanë dhënë fund martesës (VIDEO)

Besi dhe Xhensila janë dy personazhet më të përfolura ditëve të fundit. Ka disa ditë që mediat në Shqipëri raportojnë për një ndarje të mundshme mes Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut.

Prive është interesuar dhe ka kuptuar se çifti po kalon nëpër një krizë goxha serioze.

Ndiqni videon për më shumë informacione.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu