“Je këtu sepse ke bërë dashuriçka” Debate të forta me Sarës dhe Ilnisës

Një debat që nisi që mbrëmjen e kaluar mes vajzave, mes Ilnisë dhe Sares, është vazhduar të eskalojë. Sara e akuzon Ilnisën si një lojtare të dobët, e cila është aty vetëm për shkak të lidhjes së saj me Meritonin.

Ilnisa i përgjigjet Saras me fjalë të forta: “Nuk ka vend për lojtarë të nivelit tënd në jetën time.” Ndërkohë, Saras vazhdon provokimin: “Jam gati, pse nuk e merr vesh? Merru me mua!”

Ky dialog ka thelluar tensionet midis tyre.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu