Jetmiri ndaj Romeos: Çojeni në shkollë, ka ngatërruar program

Përplasjet nuk kanë të ndalur në Big Brother VIP Albania. Pas shumë debatesh ashpër kanë diskutuar edhe Romeo dhe Jetmiri.

Jetmiri ka ofenduar Romeon duke i thënë që ka ngatërruar program, shkruan lajmi.net.

“Çojeni në shkollë, është fjalor dhe zhargon rrugë, ka ngatërruar program, pozicion”, është shprehur Jetmiri.

“Qetësohu zemra ime se do nerva kjo lojë”, ka thënë Romeo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu