Jo vetëm Donaldin, çfarë kanë të përbashkët Bora dhe Trixa këtë herë (FOTO)

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë dy nga vajzat më të përfolura në mediat rozë. Gjithçka nisi kur këngëtarja krijoi një lidhje dashurie me Donaldin në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ndërkohë, tani ky i fundit është i lidhur me moderatoren.

Mirëpo, duket se përveç Donaldit, vajzat i bashkojnë edhe preferencat për veshjet. Së fundmi, dyshja janë shfaqur në rrjetet sociale me kapelën e njëjtë.

Ishte Bora ajo që publikoi rreth një muaj më parë disa foto e veshur me të zeza dhe me një kapelë.

Ndërsa, Beatrixa publikoi rreth një javë më parë një foto ku kishte vënë një kapele të ngjashme me atë të Borës.


Më vonë, Zemani ka postuar sërish një foto me të njejtën kapele.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu